Wybrany wątek opinii

Elbląg to upadła mieścina... - jak już upadł SALUN i BANK na 1 Maja - to co to za miasto. Nawet na Dzikim Zachodzie w każdej mieścinie te dwie instytucje to była podstawa.
DS. (2025.09.04)
@DS. - Byłeś w USA?, ja byłam, nie wiesz o czym marudzisz. Jak ci tak źle poszukaj przyjaźniejszego miejsca. Ale i tego nie potrafisz, jedyne co umiesz to narzekać.
(2025.09.04)
@DS. - Nie odpowiada Ci Elbląg, to się wyprowadzić i nie pisz głupot.
(2025.09.11)
Powrót do komentarzy