A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
a na zdjęciu deski. info?
Uhonorować właścicielkę i personel instytucji złotymi medalami - tyle dobra co one wniosły dla tego miasta i mieszkańców.... co teraz z nami będzie.
To jeszcze droga redakcjo sprawdzcie co tam w Assie na grotgerra bo tam tez jakies rusztowania stoja i reklamy są
Nie wiadomo czy on popiera PiS, bo jak nie to słaba szansa. Nie wiesz nawet kto ten program stworzył, łatwo takimi kozimi bobkami manipulować.
Naprawdę napisaliście artykuł o tym, że budynek w którym mieścił się "burdel" jest remontowany? Ręce opadają...
@Elf - Tobie nie tylko ręce opadają.
Skończyło się chodzenie na pokoje, jak to się mówi za.... ać.
Nie rozumiem sensu tego artykułu. , brakuje podpisu -Artykuł Promocyjny.
Bardak kaputt!