A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ktoś zna imię chłopaka co został ranny
@Jawamwojtaniewybierałem - "Babcia w laczkach i jej lekarz z sor do więzienia!" ale zaraz po Zmorawieckim bo on rozwalił szpitale.
trzym sie zuchu. modle sie za ciebie...
Te wszystkie "cfaniaki" bez empatii, robiący sobie tutaj podśmiechujki z tego biedaka (wszystkiego dobrego mu życzę), jedyne co mieli do tej pory wspólnego z oponami, to ich własna choroba. Zapalenie tych mózgowych!
Zwykłe dentki!
Ale wy ludzie macie nasrane w głowach... W takich sytuacjach, jak nie macie nic mądrego do napisania to na waszym miejscu byłoby mi wstyd pisać takie kocopoły... No ale, z anonima każdy cwany... Chłopie, trzymaj się, walcz!!! Jesteś młody, cale życie przed Tobą!!!
Zluzuj majty chłopaczku
nawet jak to miałbyć "hehe" śmieszny komentarz, to jest totalnie żenujący
bezbk
Aresztujcie tą oponę !
dzięki prywaciarzom jak to piszesz masz pracę,