37
27.08.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ktoś zna imię chłopaka co został ranny
(2025.08.27)

info

2  
  6
@Jawamwojtaniewybierałem - "Babcia w laczkach i jej lekarz z sor do więzienia!" ale zaraz po Zmorawieckim bo on rozwalił szpitale.
(2025.08.27)
trzym sie zuchu. modle sie za ciebie...
(2025.08.27)

info

24  
  0
Te wszystkie "cfaniaki" bez empatii, robiący sobie tutaj podśmiechujki z tego biedaka (wszystkiego dobrego mu życzę), jedyne co mieli do tej pory wspólnego z oponami, to ich własna choroba. Zapalenie tych mózgowych!
(2025.08.27)
Zwykłe dentki!
(2025.08.27)
Ale wy ludzie macie nasrane w głowach... W takich sytuacjach, jak nie macie nic mądrego do napisania to na waszym miejscu byłoby mi wstyd pisać takie kocopoły... No ale, z anonima każdy cwany... Chłopie, trzymaj się, walcz!!! Jesteś młody, cale życie przed Tobą!!!
(2025.08.28)

info

8  
  2
Zluzuj majty chłopaczku
(2025.08.28)
nawet jak to miałbyć "hehe" śmieszny komentarz, to jest totalnie żenujący bezbk
;ppppp (2025.08.28)
Aresztujcie tą oponę !
(2025.08.28)
dzięki prywaciarzom jak to piszesz masz pracę,
modi (2025.08.28)