Wybrany wątek opinii
Ale wy ludzie macie nasrane w głowach... W takich sytuacjach, jak nie macie nic mądrego do napisania to na waszym miejscu byłoby mi wstyd pisać takie kocopoły... No ale, z anonima każdy cwany... Chłopie, trzymaj się, walcz!!! Jesteś młody, cale życie przed Tobą!!!
Do moderacji
Odpowiedz
8
2
Zluzuj majty chłopaczku
Do moderacji
Odpowiedz
2
2