UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale wy ludzie macie nasrane w głowach... W takich sytuacjach, jak nie macie nic mądrego do napisania to na waszym miejscu byłoby mi wstyd pisać takie kocopoły... No ale, z anonima każdy cwany... Chłopie, trzymaj się, walcz!!! Jesteś młody, cale życie przed Tobą!!!


Anuluj