Wybrany wątek opinii

Lecz się człeku, obyś nigdy nie był w takiej sytuacji.
(2025.08.27)
No nie kasa musi być za oponę, podać konto ?
(2025.08.27)
nawet jak to miałbyć "hehe" śmieszny komentarz, to jest totalnie żenujący bezbk
;ppppp (2025.08.28)
Powrót do komentarzy