A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dzięki internetowi dowiedziałem się ilu jest idiotów w tym kraju. Jakość komentarzy, no coments..
Dużo zdrowia dla mlodego człowieka.
Brak podstawowych zasad bezpieczeństwa większe opony pompuje się w specjalnych koszach Winny właściciel warsztatu Już niejeden wulkanizator zmarł po wyskoczeniu obręczy
Lol2 Na sorze jest nowa ekipa i inne podejscie do pacjenta chociaż ja czekałem na korytarzu 6 godzin na przyjęcie z OZT
Nie obręczy a pierścienia zabezpieczającego "znafco"
Chełm ochronny i kask, to nie to samo.
@Jawamwojtaniewybierałem - ty to byś wszystkich przeciwników pis pozamykał w więzieniach. Za twoje niektóre wpisy też bys dostał parę kalendarzy