37
27.08.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dzięki internetowi dowiedziałem się ilu jest idiotów w tym kraju. Jakość komentarzy, no coments..
Jakość (2025.08.28)

info

8  
  0
Dużo zdrowia dla mlodego człowieka.
(2025.08.28)

info

5  
  0
Brak podstawowych zasad bezpieczeństwa większe opony pompuje się w specjalnych koszach Winny właściciel warsztatu Już niejeden wulkanizator zmarł po wyskoczeniu obręczy
(2025.08.28)
Lol2 Na sorze jest nowa ekipa i inne podejscie do pacjenta chociaż ja czekałem na korytarzu 6 godzin na przyjęcie z OZT
(2025.08.28)

info

4  
  0
Nie obręczy a pierścienia zabezpieczającego "znafco"
(2025.08.28)
Chełm ochronny i kask, to nie to samo.
B (2025.08.28)
@Jawamwojtaniewybierałem - ty to byś wszystkich przeciwników pis pozamykał w więzieniach. Za twoje niektóre wpisy też bys dostał parę kalendarzy
(2025.08.29)