Wypadek w warsztacie, 25-latek w stanie ciężkim

37
27.08.2025
Wypadek w warsztacie, 25-latek w stanie ciężkim
Zdjęcie stanowi jedynie ilustrację tekstu (fot. KMP Elbląg)
W jednym z zakładów wulkanizacyjnych przy ul. Lotniczej w Elblągu eksplodowała opona od samochodu ciężarowego. Ranny został 25-letni pracownik. Jego stan jest ciężki.

Do wypadku doszło w środę około godz. 13. Na miejsce przyjechała policja, straż pożarna i zespół ratownictwa medycznego.

– Podczas wybuchu opony ciężarówki jej metalowy element trafił w głowę pracownika, który obsługiwał maszynę. 25-letni mężczyzna w stanie ciężkim został przewieziony do szpitala – mówi Jakub Sawicki z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu.

Przyczyny wypadku ma wyjaśnić policyjne dochodzenie.

red.

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
O masakra.... Obyś wyszedł z tego chłopaku!
(2025.08.27)
Ciężka robota. Współczuję. Oby wszystko było dobrze.
(2025.08.27)

info

111  
  0
Kiedyś w warsztatach używali "koszy" przy pompowaniu zdjętych kół, niestety ale wielu ludzi straciło życie i zdrowie. Oby wyszedł z tego.
(2025.08.27)
oby tylko nie do wojewódzkiego na sor
lol2 (2025.08.27)

info

48  
  17
Jch go wymeczy w 5 minut
(2025.08.27)
portel - wyłączyć komentarze!
(2025.08.27)
Koło zabezpieczone pierścieniem pompuje się w koszu.
Gnoom (2025.08.27)
wylacz komputer
(2025.08.27)
A może by tak moderator wyłączył komentarze, to jest tragedia co ludzie wypisują, brak słów
M&B (2025.08.27)

info

24  
  20
Lecz się człeku, obyś nigdy nie był w takiej sytuacji.
(2025.08.27)