UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Podejrzewam, że całe sąsiedztwo tam odetchnęło z ulgą. Okoliczności oczywiście zbadać trzeba, ale żalu zero. Kolejny co "zawsze mówił dzień dobry".


Anuluj