UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Podejrzewam, że całe sąsiedztwo tam odetchnęło z ulgą. Okoliczności oczywiście zbadać trzeba, ale żalu zero. Kolejny co "zawsze mówił dzień dobry".
Podejrzewam, że całe sąsiedztwo tam odetchnęło z ulgą. Okoliczności oczywiście zbadać trzeba, ale żalu zero. Kolejny co "zawsze mówił dzień dobry".