UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Każdy ma do czegoś złość ale nie chciałbym się zamienić miejscami i być pielęgniarką ! Miałem żonę pielęgniarkę, mam córke pielęgniarkę obie na zachodzie pracują ale wiem dokładnie jaka to ciężka i nie wdzięczna praca bo pacjent zawsze nie zadowolony, zawsze narzeka, myśli że jest na świeczniku i tylko on jest w całym szpitalu a kiedy dziewczyny padają że zmęczenia, jedząc kanapki w biegu, kiedy w końcu chwilę usiądą to usłyszeć można siedzą i kawkę piją. Nie mając szacunku u pacjenta nie dziwi brak empatii bo trudno o sztuczny uśmiech.