UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wyluzuj z takimi pomysłami. Do mnie sie zgłaszali, ze za 30 tys. Mam sprawę wygrana w sądzie. Podziękowałem. Notabene pani sędzia na ogłoszeniu wyroku mówiła o mnie takie rzeczy o których bym nawet nie pomyślał, ze to ja i w aktach tego nie było. Gdyby nie to to bym sie z nią umowił bo super laska i po rozwodzie. Pozdrawiam Panią Sędzie mimo wyroku negatywnego -:)

Nigds