22
13.07.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie potrafisz określić swojego miejsca, to twój problem. Ostrożnie z tą normalnością, bo powątpiewam w nią.
(2025.07.13)
Bardzo kocham Prawo i Sprawiedliwość. Kocham też Prezydenta Nawrockiego Polska będzie wielka.
(2025.07.14)
Znowu "Salon MUZYCZNY", a gdzie tu muzyka?
(2025.07.14)

info

4  
  0
No cóż miłość nie ma lekarstwa, nawet tę chorą..
J124 (2025.07.14)
To stare i nie modne... zagrajcie scenę z foto !
(2025.07.14)

info

0  
  2
A muszę? Nie interesuje mnie ani fanatyzm pis ani po
(2025.07.14)
Są różne miłości-:)))
(2025.07.14)
@z-elbląga - Najbardziej plujacy jadem jest wódz
Spadek po pis (2025.07.14)
Pół polski jest taka kochliwa jak ty.
pis to stan umysłu (2025.07.14)
Jedni kochają demokrację inni są szczęśliwi gdy zarobią srebrniki. Jedni wprowadzają sankcje inni kupują rekordowe ilisci nawozów i proszą o pomoc w obaleniu rządu...
5 kolumna putina (2025.07.14)