A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie potrafisz określić swojego miejsca, to twój problem. Ostrożnie z tą normalnością, bo powątpiewam w nią.
Bardzo kocham Prawo i Sprawiedliwość. Kocham też Prezydenta Nawrockiego Polska będzie wielka.
Znowu "Salon MUZYCZNY", a gdzie tu muzyka?
No cóż miłość nie ma lekarstwa, nawet tę chorą..
A muszę? Nie interesuje mnie ani fanatyzm pis ani po
Są różne miłości-:)))