Wybrany wątek opinii

Chłopie lecz się bo ten jad padł Ci na głowe
(2025.07.13)
Jadem to dysponujecie Wy, i to jadem w najlepszej postaci z jadów. A ja mam już Was po prostu dość i tyle.
z-elbląga (2025.07.13)
@z-elbląga - Najbardziej plujacy jadem jest wódz
Spadek po pis (2025.07.14)
Powrót do komentarzy