22
13.07.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wspaniałe aktorki. Sztuka też dobra. Nawet deszcz nie padał i ławki były suche. Wspaniała publiczność. Dziękuję.
Bożena L. (2025.07.14)

info

1  
  0
Kochaj cwaniaków dalej. Oni Ci flagą pomachają, o patriotyźmie powiedzą a na koniec okradną i zostawią. Pamiętaj, to tacy podli ludzie są
(2025.07.14)