A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wspaniałe aktorki. Sztuka też dobra. Nawet deszcz nie padał i ławki były suche. Wspaniała publiczność. Dziękuję.
Kochaj cwaniaków dalej. Oni Ci flagą pomachają, o patriotyźmie powiedzą a na koniec okradną i zostawią. Pamiętaj, to tacy podli ludzie są