Wybrany wątek opinii

Znowu podział na pisowców i peowców, a gdzie miejsce dla normalnych ludzi?
(2025.07.13)
Nie był, nie widział, tak sobie bredzi pajacyk.
(2025.07.13)
Nie potrafisz określić swojego miejsca, to twój problem. Ostrożnie z tą normalnością, bo powątpiewam w nią.
(2025.07.13)
A muszę? Nie interesuje mnie ani fanatyzm pis ani po
(2025.07.14)
Powrót do komentarzy