Wybrany wątek opinii
Znowu podział na pisowców i peowców, a gdzie miejsce dla normalnych ludzi?
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
Nie był, nie widział, tak sobie bredzi pajacyk.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
Nie potrafisz określić swojego miejsca, to twój problem. Ostrożnie z tą normalnością, bo powątpiewam w nią.
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
A muszę? Nie interesuje mnie ani fanatyzm pis ani po
Do moderacji
Odpowiedz
5
0