Wybrany wątek opinii

Bardzo kocham Prawo i Sprawiedliwość. Kocham też Prezydenta Nawrockiego Polska będzie wielka.
(2025.07.14)
No cóż miłość nie ma lekarstwa, nawet tę chorą..
J124 (2025.07.14)
Są różne miłości-:)))
(2025.07.14)
Pół polski jest taka kochliwa jak ty.
pis to stan umysłu (2025.07.14)
Jedni kochają demokrację inni są szczęśliwi gdy zarobią srebrniki. Jedni wprowadzają sankcje inni kupują rekordowe ilisci nawozów i proszą o pomoc w obaleniu rządu...
5 kolumna putina (2025.07.14)
Kochaj cwaniaków dalej. Oni Ci flagą pomachają, o patriotyźmie powiedzą a na koniec okradną i zostawią. Pamiętaj, to tacy podli ludzie są
(2025.07.14)
Powrót do komentarzy