Wybrany wątek opinii
Bardzo kocham Prawo i Sprawiedliwość. Kocham też Prezydenta Nawrockiego Polska będzie wielka.
Do moderacji
Odpowiedz
1
12
No cóż miłość nie ma lekarstwa, nawet tę chorą..
Do moderacji
Odpowiedz
6
0
Są różne miłości-:)))
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Do moderacji
Odpowiedz
4
3
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
Kochaj cwaniaków dalej. Oni Ci flagą pomachają, o patriotyźmie powiedzą a na koniec okradną i zostawią. Pamiętaj, to tacy podli ludzie są
Do moderacji
Odpowiedz
1
0