Wybrany wątek opinii

A dlaczego w wykazie wykonania wind nie ma budynku przy ul Bema 46.Mieszkańcy już od kilku lat o to walczą? Nie dość, że schody klatki schodowej nie pozwalają aby schodzące lub wchodzące osoby bezkolizyjnie się minęły /jeden musi zejść aby drugi mógł wejść/ to teraz nawet Zarząd Spółdzielnie nie chce wykonać windy?
(2025.07.08)
przy bema jest wiecej zanidebanych budynkow wymagajacych interwencji i chodzi tu o znacznie tansze i plne sprawy
(2025.07.08)
Powrót do komentarzy