UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A dlaczego w wykazie wykonania wind nie ma budynku przy ul Bema 46.Mieszkańcy już od kilku lat o to walczą? Nie dość, że schody klatki schodowej nie pozwalają aby schodzące lub wchodzące osoby bezkolizyjnie się minęły /jeden musi zejść aby drugi mógł wejść/ to teraz nawet Zarząd Spółdzielnie nie chce wykonać windy?