UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tylko kto wpadł na pomysł, ew. kto wydał pozwolenie żeby te imprezy odbywały się w bażantarni???. Wyobrażacie sobie ten bajzel jaki pozostawią po sobie ludzie? Puszki, butelki szkłane i plastikowe po napojach, opakowania po słodyczach, chipsach..... Czyli wielki śmietnik jaki zwykle pozostaje po takich imprezach. Ludzie będą krążyć w promieniu 200-400 metrów od polany z wiatami. Tzw. służby porządkowe posprzątają tylko polanę i kilkanaście metrów od niej, a syf w lasie zostawią. Mamy taką piękną perełkę jak bażantarnia i powinniśmy ją chronić. Ta impreza muzyczna to będzie precedens i potem co jakiś czas będą się odbywały inne imprezy i de facto przyczyniały się do zniszczenia tej części bażantarni

Von Trópka