UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tylko kto wpadł na pomysł, ew. kto wydał pozwolenie żeby te imprezy odbywały się w bażantarni???. Wyobrażacie sobie ten bajzel jaki pozostawią po sobie ludzie? Puszki, butelki szkłane i plastikowe po napojach, opakowania po słodyczach, chipsach..... Czyli wielki śmietnik jaki zwykle pozostaje po takich imprezach. Ludzie będą krążyć w promieniu 200-400 metrów od polany z wiatami. Tzw. służby porządkowe posprzątają tylko polanę i kilkanaście metrów od niej, a syf w lasie zostawią. Mamy taką piękną perełkę jak bażantarnia i powinniśmy ją chronić. Ta impreza muzyczna to będzie precedens i potem co jakiś czas będą się odbywały inne imprezy i de facto przyczyniały się do zniszczenia tej części bażantarni
Von Trópka