UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wielkie GE zwolniło setki ludzi w Elblągu, zamknęło odlewnię, pozamykało biznesy, wydzierżawiło budynek A1 i teraz ogłasza w mieście swoją najnowszą sztandarową inwestycję. Narody klękajcie. Hala zadaszona o powierzchni 224 mkw. Zobaczcie w KRSie kto kieruje tą spółką w Elblągu.


Anuluj