UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na odpowiedź się nie doczekacie, bo w tej firmie nie ma już nikogo odpowiadającego za kontakt z mediami. Biuro zarządu i komunikacji nie istnieje.

KapitanSzyderca

Anuluj