Wybrany wątek opinii

Będzie zakaz wnoszenia na teren basenu jedzenia i napojów własnych
;;;;l (2025.05.31)
@;;;;l - To oczywiste. Tak jest wszędzie w aquaparkach. Wnosisz ręcznik i to co na sobie czyli klapki i ręcznik. To nie piknik.
(2025.06.02)
Powrót do komentarzy