Wybrany wątek opinii

No to będą musieli tych zapiekanek i frytek opierdzielić żeby taki czynsz zapłacić :) Powodzenia!!!!
Fryta (2025.05.28)
@Fryta - Ceną będą nadrabiać, polacy lubią w takich miejscach płacić dużo, często za zwykłe badziewie.
(2025.05.31)
Powrót do komentarzy