Wybrany wątek opinii
No to będą musieli tych zapiekanek i frytek opierdzielić żeby taki czynsz zapłacić :) Powodzenia!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
40
3
@Fryta - Ceną będą nadrabiać, polacy lubią w takich miejscach płacić dużo, często za zwykłe badziewie.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1