UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@;;;;l - To oczywiste. Tak jest wszędzie w aquaparkach. Wnosisz ręcznik i to co na sobie czyli klapki i ręcznik. To nie piknik.


Anuluj