20
31.05.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wróbel zlikwidować piegusa. Misan nie przywrócił. Nie zapomnimy.
Jamaleg (2025.05.29)
@Yaro - Na szczęście dzień jest długi, więc można WSZYSTKO ogarnąć - oddanie głosu to tylko 10 min roboty, a reszta dnia dla dzieci 😊 Oddanoe swojego głosu to TEŻ DLA DZIECI 💪🔥💪
Andzia_han (2025.05.30)
Jak się nic nie robi to i się błędów nie popełnia.
(2025.05.31)
Karykatura nie amfitetr.
(2025.05.31)
Piszesz o odbiciu w lustrze.
(2025.05.31)
@Yaro - Dzieci to dzieci. Niech się bawią w swoje święto a to dorośli powinni wiedzieć co trzeba zrobić 1 czerwca!
(2025.05.31)
na żadne wybory
(2025.06.01)

info

0  
  2
@Religia to zło - Daj sie leczyć
(2025.06.01)
Okazja i zabawa wspaniała, ale nie dla mieszkańców ul. Słonecznej. Codzienny standard, źródło życia Sklep alkoholowy B…S otwarty, stała grupa Patoli z oddalony miejsc zamieszkania koczuje w tym obszarze bezprawia chodniki wąski, vis a vis sklepu, gdzie żłopanie wódy i innych używek bez krępacji to już norma. Co tam dzień dziecka, co tam dzień wyborów. Kamery w otoczeniu można sprawdzić, Patroli Policji lub Straży miejskiej ZERO, nieustające przyzwolenie. Mnóstwo pustych lokali przy Urzędzie Miasta. Nieustająca KPINA Władz miasta i Policji z mieszkańców ŻENADA
(2025.06.01)

info

0  
  1
Byliśmy na Dolince z wnukami po godz.15.Rozczarowanie. Niechodliwe pamiątki, malowanie dzieciom twarzy, wata cukrowa, głośna muzyka /niby dla małych dzieci/. Szukaliśmy jakiegoś punktu z wodą, bez powodzenia. Dobrze, że wzięłam ze sobą wcześniej ugotowany kompot, ale i on w końcu się skończył.
(2025.06.01)

info

0  
  1