Wybrany wątek opinii
1 czerwca to macie iść na wybory a nie skakać na dmuchanych
Do moderacji
Odpowiedz
11
40
@Yaro - Idą tym tokiem rozumowania wnoszę, że nie pójdziesz w niedzielę do kościoła - masz iśc na wybory, a nie klękać
Do moderacji
Odpowiedz
20
9
@Yaro - Na szczęście dzień jest długi, więc można WSZYSTKO ogarnąć - oddanie głosu to tylko 10 min roboty, a reszta dnia dla dzieci 😊 Oddanoe swojego głosu to TEŻ DLA DZIECI 💪🔥💪
Do moderacji
Odpowiedz
7
0
@Yaro - Dzieci to dzieci. Niech się bawią w swoje święto a to dorośli powinni wiedzieć co trzeba zrobić 1 czerwca!
Do moderacji
Odpowiedz
3
1