Wybrany wątek opinii

1 czerwca to macie iść na wybory a nie skakać na dmuchanych
Yaro (2025.05.27)
@Yaro - Idą tym tokiem rozumowania wnoszę, że nie pójdziesz w niedzielę do kościoła - masz iśc na wybory, a nie klękać
Szatan z 7. klasy (2025.05.27)
@Yaro - Na szczęście dzień jest długi, więc można WSZYSTKO ogarnąć - oddanie głosu to tylko 10 min roboty, a reszta dnia dla dzieci 😊 Oddanoe swojego głosu to TEŻ DLA DZIECI 💪🔥💪
Andzia_han (2025.05.30)
@Yaro - Dzieci to dzieci. Niech się bawią w swoje święto a to dorośli powinni wiedzieć co trzeba zrobić 1 czerwca!
(2025.05.31)
Powrót do komentarzy