UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Yaro - Na szczęście dzień jest długi, więc można WSZYSTKO ogarnąć - oddanie głosu to tylko 10 min roboty, a reszta dnia dla dzieci 😊 Oddanoe swojego głosu to TEŻ DLA DZIECI 💪🔥💪

Andzia_han

Anuluj