Wybrany wątek opinii

Najpierw na wybory, głosować na normalnego, wykształconego, znającego języki obce kandydata, na którego nic nie znaleźli przez ostatnich 10 lat. Potem można się bawić w Dzień Dziecka.
(2025.05.27)
Jak się nic nie robi to i się błędów nie popełnia.
(2025.05.31)
Powrót do komentarzy