Wybrany wątek opinii
Najpierw na wybory, głosować na normalnego, wykształconego, znającego języki obce kandydata, na którego nic nie znaleźli przez ostatnich 10 lat. Potem można się bawić w Dzień Dziecka.
Do moderacji
Odpowiedz
60
69
Jak się nic nie robi to i się błędów nie popełnia.
Do moderacji
Odpowiedz
5
1