UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Drodzy Państwo gdzie wy widzicie ten port, . na razie to pogłębiają rzekę. Skończą optymistycznie patrząc w 2030r. Dlaczego nie budują równolegle zaplecza i nabrzeży. ?.Dlaczego nie ma inwestorów i przetargów na tereny przylegle do rzeki? Proces projektowy z uzgodnieniami to następne kilka lat a kiedy budowa? Przecież trzeba wybudować nowe mosty drogi i linie kolejowe. Kiedy? To już powinno być przynajmniej w budowie. Czy ktoś wie jak to ma wyglądać w przyszłości! Będą się kulać od wyborów do wyborów i obiecywać... Popatrzcie na Gdańsk, ,terminal kontenerowy na środku zatoki zrobili w dwa lata i kosztował tylko 800mln.. A u nas lipa, podejrzewam że 2050 rok to jet realny termin zakończenia prac.
lobo51