UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"gdybyb był PIS dawno by to było zrobione" - KŁAMIESZ! Co byłoby zrobione. Ponad 2 lata wszystko stało nietknięte za PIS, TAK za PIS! Nikt pieniędzy poza PIS nie kradnie.
Netkot
"gdybyb był PIS dawno by to było zrobione" - KŁAMIESZ! Co byłoby zrobione. Ponad 2 lata wszystko stało nietknięte za PIS, TAK za PIS! Nikt pieniędzy poza PIS nie kradnie.
Netkot