A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A ja to bym chciał żeby w E-gu był taki mały pchli targ. Ludzie sprzedawali by swoje niepotrzebne rzeczy, inni mogli by kupić, wymienić. Widywałem takie na których nawet dzieci sprzedawały, kupowały swoje zabawki.
co to za interes sam 1 kg puszek to około 3-4 zł
Dokladnie. Placisz za opakowanie wliczone w cene produktu, a nastepnie drugi raz za to, zeby zuo moglo zarobic na odsprzedazy tego opakowania. I jeszcze zebys nie zapomnial wyczyscic przed wrzuceniem do smietnika. Pamietaj, ze Europa zajmujaca 7% powierzchni ladowej swiata z 6% ludnosci Ziemi jest odpowiedzialna za cale zlo naszego globu. Nasza kochana unia dba zebysmy czasami za duzo w portfelach nie mieli, bo to niezdrowo jak za duzo kasy masz, a posluszne barany segreguja papierki i jeszcze placa za to jak za zboze.
przyjmę starą elektronikę laptopy komputery radia wzmacniacze bez tv kontakt sp2035adam@wp. pl
piszcie normalnie, bo mozna choolery dostac z tym pochylonym drukiem,
Czekam już od 6:00 z siateczką nakrętek... a poważnie - cieszmy się tą chwilą... ciekawe co zrobią takie ZUO'a, gdy propaganda o "negatywnym śladzie węglowym" przez posiadanie działki lub ogródka przedostanie się juższerzej do mass-mediów... a politycy dzielnie przestaną milczeć na ten temat :(. Póki co na razie pojawiają się sponsorowane "artykuły naukowe" na ten temat. Także tego... nie głosujcie na ludzi mówiących, że "planeta płonie" (swoją drogą, ciekawe czy Zimna Zośka już była w tym maju; ) Pozdro.
Czekam już od 6:00 z siateczką nakrętek... a poważnie - cieszmy się tą chwilą... ciekawe co zrobią takie ZUO'a, gdy propaganda o "negatywnym śladzie węglowym" przez posiadanie działki lub ogródka przedostanie się juższerzej do mass-mediów... a politycy dzielnie przestaną milczeć na ten temat. Póki co na razie pojawiają się sponsorowane "artykuły naukowe" na ten temat. Także tego... nie słuchajcie ludzi mówiących, że "planeta płonie" (swoją drogą, ciekawe czy Zimna Zośka już była w tym maju.
@Klic - Oczywiście, utrudniajmy życie wszystkim dookoła, zużywajmy, śmiećmy i wyrzucajmy gdzie się da.