UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Czekam już od 6:00 z siateczką nakrętek... a poważnie - cieszmy się tą chwilą... ciekawe co zrobią takie ZUO'a, gdy propaganda o "negatywnym śladzie węglowym" przez posiadanie działki lub ogródka przedostanie się juższerzej do mass-mediów... a politycy dzielnie przestaną milczeć na ten temat :(. Póki co na razie pojawiają się sponsorowane "artykuły naukowe" na ten temat. Także tego... nie głosujcie na ludzi mówiących, że "planeta płonie" (swoją drogą, ciekawe czy Zimna Zośka już była w tym maju; ) Pozdro.
Bążoor