UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dokladnie. Placisz za opakowanie wliczone w cene produktu, a nastepnie drugi raz za to, zeby zuo moglo zarobic na odsprzedazy tego opakowania. I jeszcze zebys nie zapomnial wyczyscic przed wrzuceniem do smietnika. Pamietaj, ze Europa zajmujaca 7% powierzchni ladowej swiata z 6% ludnosci Ziemi jest odpowiedzialna za cale zlo naszego globu. Nasza kochana unia dba zebysmy czasami za duzo w portfelach nie mieli, bo to niezdrowo jak za duzo kasy masz, a posluszne barany segreguja papierki i jeszcze placa za to jak za zboze.

Klic