UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czekam już od 6:00 z siateczką nakrętek... a poważnie - cieszmy się tą chwilą... ciekawe co zrobią takie ZUO'a, gdy propaganda o "negatywnym śladzie węglowym" przez posiadanie działki lub ogródka przedostanie się juższerzej do mass-mediów... a politycy dzielnie przestaną milczeć na ten temat. Póki co na razie pojawiają się sponsorowane "artykuły naukowe" na ten temat. Także tego... nie słuchajcie ludzi mówiących, że "planeta płonie" (swoją drogą, ciekawe czy Zimna Zośka już była w tym maju.


Anuluj