UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja to bym chciał żeby w E-gu był taki mały pchli targ. Ludzie sprzedawali by swoje niepotrzebne rzeczy, inni mogli by kupić, wymienić. Widywałem takie na których nawet dzieci sprzedawały, kupowały swoje zabawki.


Anuluj