Wybrany wątek opinii

> - Segregowanie odpadów u źródła, czyli w naszym gospodarstwie domowym, jest bardzo ważne, bo dzięki temu możemy otrzymać surowiec, który jest bardzo dobrej jakości i możemy go przekazać firmie recyklingowej na dobrych warunkach - wskazuje nasza rozmówczyni. - To oszczędność pracy instalacji w ZUO To za co ja płacę? Za to żeby ludzie z ZUO mniej musieli pracować?
(2025.05.17)
Dokladnie. Placisz za opakowanie wliczone w cene produktu, a nastepnie drugi raz za to, zeby zuo moglo zarobic na odsprzedazy tego opakowania. I jeszcze zebys nie zapomnial wyczyscic przed wrzuceniem do smietnika. Pamietaj, ze Europa zajmujaca 7% powierzchni ladowej swiata z 6% ludnosci Ziemi jest odpowiedzialna za cale zlo naszego globu. Nasza kochana unia dba zebysmy czasami za duzo w portfelach nie mieli, bo to niezdrowo jak za duzo kasy masz, a posluszne barany segreguja papierki i jeszcze placa za to jak za zboze.
Klic (2025.05.20)
@Klic - Oczywiście, utrudniajmy życie wszystkim dookoła, zużywajmy, śmiećmy i wyrzucajmy gdzie się da.
skm (2025.05.24)
Powrót do komentarzy