Wybrany wątek opinii
POrtu nie stać na remont własnych biur ?... tylko z kasy miejskiej ?... nie dość że płacimy im na comiesięczną pensję to jeszcze na remont biur. Czy wy tam wszyscy jesteście normalni ? Ile jeszcze lat będziemy to utrzymywać ?
Do moderacji
Odpowiedz
26
3
@Totalny brak wstydu . - przeniesiony z 12 lutegp
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
@Totalny brak wstydu . - na 12lutego kiedyś
Do moderacji
Odpowiedz
5
1
To nie ten budynek, przeniesiony stoi obok
Do moderacji
Odpowiedz
0
0