Wybrany wątek opinii

POrtu nie stać na remont własnych biur ?... tylko z kasy miejskiej ?... nie dość że płacimy im na comiesięczną pensję to jeszcze na remont biur. Czy wy tam wszyscy jesteście normalni ? Ile jeszcze lat będziemy to utrzymywać ?
Totalny brak wstydu . (2025.05.13)
@Totalny brak wstydu . - przeniesiony z 12 lutegp
syn i wnuk (2025.05.13)
@Totalny brak wstydu . - na 12lutego kiedyś
(2025.05.13)
To nie ten budynek, przeniesiony stoi obok
(2025.05.14)
Powrót do komentarzy