UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

POrtu nie stać na remont własnych biur ?... tylko z kasy miejskiej ?... nie dość że płacimy im na comiesięczną pensję to jeszcze na remont biur. Czy wy tam wszyscy jesteście normalni ? Ile jeszcze lat będziemy to utrzymywać ?

Totalny brak wstydu .