UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Święta prawda! Polska w ogóle mogłaby być wspaniałym krajem gdyby PiS i PiS bis nigdy nie doszły do władzy. Niestety rzeczywistość pokazuje że niepotrafiący samodzielnie myśleć, karmieni są propagandą w kaczej telewizji i w pobliskiej parafii! Niestety w taki sposób pisiory i innej maści nacjonalisci, konserwatyści i faszysci dochodzą co jakiś czas do władzy żeby niszczyć Polskę od wewnątrz. PiS i PiS bis czyli konfederacja nazywani są czasem opcją ruską, bo ewidentnie działają na korzyść Rosji!

Gregory Brown

Anuluj