A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Za Tuska mieli wracac emigranci i paliwo po 5 zl
Zawsze się zastanawiałem - o co prosi freeganin podczas lotu transatlantyckiego? o resztki z innych porcji?
i tu się mylisz. Po wszystkich latach rządzenia Pis i PO. Nie ma różnicy która patria jest u władzy. Od upadku komuny mineło kilkadziesiąt lat. powinieneś już to dostrzec po takim czasie.
"Ania od trzech lat z grupą znajomych, którą wyrzuca jeden z marketów. - Pozyskiwanie dobrej żywności ze śmietników, może kojarzyć się z biedą i jedzeniem jakiś resztek. Nic podobnego. Do sklepowych śmietników trafiają bardzo dobre produkty, a my zabierając je, przeciwstawiamy się marnotrawstwu i "kulturze wyrzucania". To nie jest konieczność, a styl życia, nasz wybór - wyjaśnia Ania. "
Szanowna pani Anio freeganka, dla mnie jesteś i ta grupa znajomych „ratujących żywność” zwyczajnymi cwaniakami, dlatego, że te produkty powinny otrzymać osoby naprawdę biedne, będące w prawdziwym ubóstwie, więć jeśli wygłaszacie takie wzniosłe idee, to powinnyscie te wszystkie zabrane spod sklepów jadalne produkty oddać ludziom, żyjącym w prawdziwej biedzie, glebokim niedostatku.
A za to co wy chcecie jeść, to iść do sklepu, kupić i zaplacić.
Uwaga! Jest komunikat! Do wszystkich zmanipulowanych, nieuświadomionych, licytujących się między sobą ( Pis-PO(Ko))! Obejrzyjcie pierwszy lepszy materiał o FOZZ a potem Taśmy z Magdalenki (w dowolnej kolejności) to może coś zrozumiecie!
Dla przykładu w Olsztynie przy ulicy Jagielońskiej jest piekarnia i jeśli coś się nie sprzedało to dla przykładu godzinę przed zamknięciem bułki są za bezcen, więc ludzie kupują te bułeczki, żeby na drugi dzień dać dzieciom do szkoły i to jest dobra polityka, ale żeby wyrzucać to woła o pomstę do nieba
Jestem wychowany przez osoby, które w czasie wojny były w obozie, więc nie ma takiej opcji, żebym coś wyrzucić i jak pisze Ania, że w pierwszej kolejności są jeszcze zwierzęta, także ludzie zamiast do śmietnika wrzuć do karmnika