Wybrany wątek opinii
Po roku rządzenia PO widzę pod śmietnikami u siebie masę ludzi, co kilkanaście minut ktoś przychodzi i szuka jedzenia
Do moderacji
Odpowiedz
20
35
Nie po roku rządzenia PO, tylko po 8 latach rządów pis, to jest różnica.
Do moderacji
Odpowiedz
37
21
i tu się mylisz. Po wszystkich latach rządzenia Pis i PO. Nie ma różnicy która patria jest u władzy. Od upadku komuny mineło kilkadziesiąt lat. powinieneś już to dostrzec po takim czasie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0