UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
i tu się mylisz. Po wszystkich latach rządzenia Pis i PO. Nie ma różnicy która patria jest u władzy. Od upadku komuny mineło kilkadziesiąt lat. powinieneś już to dostrzec po takim czasie.
ygdjg
i tu się mylisz. Po wszystkich latach rządzenia Pis i PO. Nie ma różnicy która patria jest u władzy. Od upadku komuny mineło kilkadziesiąt lat. powinieneś już to dostrzec po takim czasie.
ygdjg