UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jestem wychowany przez osoby, które w czasie wojny były w obozie, więc nie ma takiej opcji, żebym coś wyrzucić i jak pisze Ania, że w pierwszej kolejności są jeszcze zwierzęta, także ludzie zamiast do śmietnika wrzuć do karmnika
waldek123