UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jestem wychowany przez osoby, które w czasie wojny były w obozie, więc nie ma takiej opcji, żebym coś wyrzucić i jak pisze Ania, że w pierwszej kolejności są jeszcze zwierzęta, także ludzie zamiast do śmietnika wrzuć do karmnika

waldek123

Anuluj