UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jestem wychowany przez osoby, które w czasie wojny były w obozie, więc nie ma takiej opcji, żebym coś wyrzucić i jak pisze Ania, że w pierwszej kolejności są jeszcze zwierzęta, także ludzie zamiast do śmietnika wrzuć do karmnika

waldek123