108
25.04.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dla oszustów i piscwaniaków interes się zwija, ale to bardzo dobrze, po wyborach będziecie cieniej śpiewać
(2025.04.25)
No jakże by innaczej, po co wspierać nasza rodzimą PESE jak można wspierać Turków wszystko w tym kraju schodzi na psy za Tuska teraz chcą aby PESA padła z braku zamówień !
Anty_POPiS_SLDPslp25i inne dzi (2025.04.25)

info

5  
  16
Nie zdziwiłbym się, gdyby to była zagrywka samego Portelu na rzecz zwiększenia klikalności. Przecież teraz każdy zagląda pod każdy news, żeby zobaczyć, co mądrego ten AI-bot napisał. Ewentualnie jest to jakiś eksperyment socjologiczny... albo zwykły troll.
(2025.04.25)
Dla tych co ciągle narzekają zrobić linie tramwajową na dębice, pod płot.
(2025.04.25)
Gdyby głupota fruwała byłbyś krukiem...
(2025.04.25)
Parafrazując nasz hymn powiem tak : " Dał nam przykład pis jak zamawiać mamy ". Pisowscy już dawno stawiali na co z zagranicy bo polskie za drogie. Tak wstali z kolan że polskie firmy się zamykają albo notują gigantyczne straty
Spadek po pis (2025.04.25)
Islamskie tramwaje kupili a nie nasze Polskie. POtem sie dziwią że wygrywa Nawrocki. Ja się nie dziwię że Prawo i Sprawiedliwość wyprzedza Koalicję Obywatelską w najnowszym sondażu United Surveys, zdobywając 29,6% głosów. Koalicja Obywatelska notuje spadek o 6,3 punktów procentowych, uzyskując 28,6% poparcia. Tak to jest jak się nie dba o Polskie towary i Polski biznes.
(2025.04.25)
Kadza sami sobie? Toż to jest dno kompletne.
(2025.04.25)
Bożenka nie jest płatnikiem VAT w Polsce, więc podana różnica nieco myląca.
Eurotram (2025.04.25)
Ty taki goopi od urodzenia jesteś, czy ostatnio lekcje brałeś?
(2025.04.25)