A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Dla oszustów i piscwaniaków interes się zwija, ale to bardzo dobrze, po wyborach będziecie cieniej śpiewać
No jakże by innaczej, po co wspierać nasza rodzimą PESE jak można wspierać Turków wszystko w tym kraju schodzi na psy za Tuska teraz chcą aby PESA padła z braku zamówień !
Nie zdziwiłbym się, gdyby to była zagrywka samego Portelu na rzecz zwiększenia klikalności. Przecież teraz każdy zagląda pod każdy news, żeby zobaczyć, co mądrego ten AI-bot napisał. Ewentualnie jest to jakiś eksperyment socjologiczny... albo zwykły troll.
Gdyby głupota fruwała byłbyś krukiem...
Islamskie tramwaje kupili a nie nasze Polskie. POtem sie dziwią że wygrywa Nawrocki. Ja się nie dziwię że Prawo i Sprawiedliwość wyprzedza Koalicję Obywatelską w najnowszym sondażu United Surveys, zdobywając 29,6% głosów.
Koalicja Obywatelska notuje spadek o 6,3 punktów procentowych, uzyskując 28,6% poparcia. Tak to jest jak się nie dba o Polskie towary i Polski biznes.
Kadza sami sobie? Toż to jest dno kompletne.
Bożenka nie jest płatnikiem VAT w Polsce, więc podana różnica nieco myląca.
Ty taki goopi od urodzenia jesteś, czy ostatnio lekcje brałeś?