UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Koalicja Obywatelska to zgraja oszustów i nieudaczników, to bardzo dziwne że mają jeszcze tak wysokie notowania, oni powinni mieć zerowe poparcie, ten rudy łgarz doprowadzi Polskę do upadku.

Ędward Ącki

Anuluj