UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Koalicja Obywatelska to zgraja oszustów i nieudaczników, to bardzo dziwne że mają jeszcze tak wysokie notowania, oni powinni mieć zerowe poparcie, ten rudy łgarz doprowadzi Polskę do upadku.
Ędward Ącki
Koalicja Obywatelska to zgraja oszustów i nieudaczników, to bardzo dziwne że mają jeszcze tak wysokie notowania, oni powinni mieć zerowe poparcie, ten rudy łgarz doprowadzi Polskę do upadku.
Ędward Ącki