Wybrany wątek opinii

Ślifka, patrz i ucz się. Elbląg się rozwija!
(2025.04.25)
Kupili a nie widzieli co kupili dopiero po podpisaniu umowy się dowiedzą ale jaja!!!!!i zaprawie 10mln sztuka Szok!!!
(2025.04.25)
Chyba w drugą stronę się rozwija a raczej zwija
Kat na przygłupów (2025.04.25)
Chyba zwija-:)))
(2025.04.25)
Dla oszustów i piscwaniaków interes się zwija, ale to bardzo dobrze, po wyborach będziecie cieniej śpiewać
(2025.04.25)
I racja Śliwa ucz się drewniaku
(2025.04.25)
Powrót do komentarzy