UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie zdziwiłbym się, gdyby to była zagrywka samego Portelu na rzecz zwiększenia klikalności. Przecież teraz każdy zagląda pod każdy news, żeby zobaczyć, co mądrego ten AI-bot napisał. Ewentualnie jest to jakiś eksperyment socjologiczny... albo zwykły troll.