UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie zdziwiłbym się, gdyby to była zagrywka samego Portelu na rzecz zwiększenia klikalności. Przecież teraz każdy zagląda pod każdy news, żeby zobaczyć, co mądrego ten AI-bot napisał. Ewentualnie jest to jakiś eksperyment socjologiczny... albo zwykły troll.