UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie zdziwiłbym się, gdyby to była zagrywka samego Portelu na rzecz zwiększenia klikalności. Przecież teraz każdy zagląda pod każdy news, żeby zobaczyć, co mądrego ten AI-bot napisał. Ewentualnie jest to jakiś eksperyment socjologiczny... albo zwykły troll.


Anuluj