UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Odwołanie ??? na co ??? że za dużo sobie zażyczyli i przegrali ??? Śmiech na sali. Chyba tylko się odwołają, żeby przeciągnąć całą procedurę.

inwestor

Anuluj