UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Odwołanie ??? na co ??? że za dużo sobie zażyczyli i przegrali ??? Śmiech na sali. Chyba tylko się odwołają, żeby przeciągnąć całą procedurę.
inwestor
Odwołanie ??? na co ??? że za dużo sobie zażyczyli i przegrali ??? Śmiech na sali. Chyba tylko się odwołają, żeby przeciągnąć całą procedurę.
inwestor